Wczytuję dane...

Płytki Klinkierowe

Płytki klinkierowe to idealne rozwiązanie do dekoracji domu, które wykorzystasz na wiele sposobów. Używane są jako płytki klinkierowe zewnętrzne oraz wewnętrzne. Wypalany w wysokiej temperaturze materiał charakteryzuje się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, jak różnice temperatur, wilgoć czy możliwe uszkodzenia mechaniczne.

Nasz sklep z płytkami oferuje płytki klinkierowe na schody, na taras, na komin, a nawet na ścianę. Możesz je wykorzystać również jako klinkier dekoracyjny na parapet lub w innej konfiguracji, np. jako płytki łazienkowe.

Różnorodne płytki klinkierowe od Opoczno Płytki

Klinkier elewacyjny to wielofunkcyjny materiał, który może mieć różne zastosowanie. Dzięki dużej dostępności produktów możesz dowolnie wybierać kolor i rozmiar płytek elewacyjnych klinkierowych. Chcesz, by Twoja płytka klinkierowa była jednolita, czy miała wyraźną, nieregularną strukturę? Planujesz ułożyć klinkier zewnętrzny czy płytki podłogowe w domu? A może szukasz koloru klinkieru na schody pasującego do Twoich płytek elewacyjnych? W Opoczno Płytki znajdziesz różnorodne płytki klinkierowe - podłogowe, fasadowe oraz mrozoodporne.

Szerokość płytki elewacyjnej klinkierowej dopasuj do miejsca, w którym chcesz ją ułożyć. Wąski egzemplarz sprawdzi się jako płytka klinkierowa parapetowa, natomiast te szersze możesz wykorzystać jako płytki klinkierowe na schody zewnętrzne.

Solidny klinkier elewacyjny od znanych producentów

W sklepie Opoczno Płytki mamy płytki klinkierowe elewacyjne od polskich producentów, jak klinkier Paradyż, a także płytki importowane z wielu krajów za granicą.

Projekty naszych płytek są różnorodne - są tu zarówno uniwersalne wzory jak i te pasujące do nowoczesnych wnętrz. Duży wpływ na ostateczny wygląd płytek klinkierowych ma kolor fugi - za jej pomocą można całkowicie odmienić ich charakter.
Ile kosztuje elewacja klinkierowa? Cena za m2 zależy od wielkości i struktury płytek. Jest to jednak inwestycja na lata, dlatego warto wybrać solidne kafelki klinkierowe.

Oprócz tego mamy w swojej ofercie również egzemplarze dekoracyjne, jak płytki patchwork czy rozmaite płytki łazienkowe Opoczno. Z nami łatwo i szybko wyposażysz swój dom w solidne płytki klinkierowe i nie tylko!

Sprawdź nasze kategorie z płytkami:

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl