NAJWIĘKSZA WYBÓR PRODUKTÓW W POLSCE
Wczytuję dane...

Płytki Podłogowe

Płytki podłogowe to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Nasz sklep z płytkami Opoczno Płytki oferuje kafelki podłogowe do kuchni, salonu oraz łazienki. Mamy wiele wzorów i rozmiarów płytek, jak modne ostatnio nowoczesne płytki podłogowe drewnopodobne, czarno-białe, szare lub marmurowe. Nasze produkty to trwała terakota na podłogę, która sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. W sprzedaży mamy dobrej jakości płytki importowane oraz te od polskich producentów.

Dobrej jakości płytki podłogowe dostępne w Opoczno Płytki

Płytki na podłogę tworzą świetne tło do aranżacji wnętrza. Możesz wybrać tanie płytki podłogowe w jednym kolorze lub łączyć ze sobą różne wzory i style glazury na podłogę. Nasze płytki podłogowe od firmy Opoczno wykorzystasz zarówno jako płytki podłogowe do kuchni, do przedpokoju, jak również płytki łazienkowe.

Jeśli chcesz, by Twoja podłoga w korytarzu lub salonie przypominała parkiet, wybierz gres drewnopodobny. To niezwykle trwały materiał odporny na ścieranie oraz łatwy w czyszczeniu. Dobrze prezentuje się w połączeniu z klasycznymi meblami lub jako płytki podłogowe do łazienki.

Zwróć uwagę na klasę ścieralności płytek. Dobrze, by płytki do kuchni lub do korytarza na podłogę miały wysoką klasę ścieralności, co zapewnia komfort użytkowania podłogi przez wiele lat.

Kolejnym rodzajem gresu na podłogę są płytki podłogowe antypoślizgowe. Zapewniają lepszą przyczepność i amortyzację - sprawdzi się to w przypadku płytek łazienkowych podłogowych, które nie zmieniają swojego zastosowania nawet podczas kontaktu z wodą.

Jakie kafelki podłogowe wybrać?

Nasz sklep internetowy oferuje płytki ceramiczne podłogowe w wielu kolorach i rozmiarach. Znajdziesz tu zarówno płytki podłogowe 80x80, 60x60, 30x30, jak również duże płytki podłogowe 120x120 lub 120x160. Rozmiar terakoty podłogowej dopasuj do wielkości wnętrza.

W ofercie mamy m.in. czarne, białe lub zielone płytki podłogowe. A może interesują Cię płytki patchwork? Wybierz płytki łazienkowe Opoczno, które najbardziej przypadły Ci do gustu.

Sprawdź również nasze płytki klinkierowe i płytki elewacyjne, które przydadzą Ci się do wykończenia domu.

Sprawdź nasze kategorie z płytkami:

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl