Wczytuję dane...
Projektowanie Łazienek

Szanowni Klienci

Poniżej przedstawiamy warunki uzyskania wizualizacji pomieszczenia.

 

 

Umowa na wykonanie usługi projektu wizualizacji pomieszczenia

 

Opoczno Płytki oświadcza , że jest właścicielem licencji programu CAD DECOR oraz posiada prawo do wykonania wizualizacji pomieszczenia zwanego projektem.

 

Projekt wizualcizacji pomieszczenia nie jest projektem , o którym mowa w Ustawie Prawo Budowlane. Projekt wizualizacji pomieszczenia stanowi symulację komputerową wykonaną dla celów poglądowych.

 

Klient, który chce skorzystać z usługi projektowania wykorzystaniem produktów oferowanych przez opocznoplytki.pl dokonuje zgłoszenia poprzez stronę drogą e-mail.

 

Projekt wizualizacji wykonany jest na podstawie wybranej przez Zamawiającego kolekcji płytek ceramicznych oraz innych towarow będących przedmiotem oferty handlowej Opoczno Płytki , taka informacja jest przedstawiana projektantowi wnętrz.


Klient przekazuje informacje niezbędne do wykonania projektu, dotyczące projektowanego pomieszczenia (wymiary, przyłącza, otwory itp.), dołączając, o ile to możliwe, posiadane przez siebie rzuty pomieszczenia, dokonuje wyboru oferowanych przez opocznoplytki.pl produktów, a także udostępnia niezbędne dane kontaktowe, w tym: adres, adres e-mail, nr telefonu.

Zamawiający przed rozpoczęciem projektowania opłaca usługę wykonania projektu wizualizacji pomieszczenia  w kwocie 400 zł  brutto za jedno projektowane pomieszczenie.

 

Klient dokonuje wpłaty tytułem uiszczenia ceny za wykonanie projektu wizualizacji pomieszczenia przelewem na rachunek bankowy wskazany w potwierdzeniu zamówienia. Zaksięgowanie wpłaconej przez Klienta kwoty na konto ,  jest warunkiem wykonania projektu.

 

Projektant opocznoplytki.pl kontaktuje się z Klientem za pośrednictwem poczty elektronicznej  ( wysyłając zdjęcia projektu w formacie JPG ) lub wskazanego przez Klienta numeru telefonu.

Usługa zostanie wykonana w terminie nie dłuższym niż 5 - 7 dni roboczoch od daty uiszczenia ceny, tj. daty wpływu środków na rachunek opocznoplytki.pl. Termin wykonania usługi może być zmieniony wyłącznie za obustronną zgodą.

Komunikacja pomiędzy Klientem i Projektantem w trakcie prac nad projektem może odbywać się pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Zamawiający ma prawo do wnoszenia poprawek  do projektu ( 2 poprawki)  W przypadku zmiany towaru będącego przedmiotem projektu zamawiający ponosi opłatę w wysokości 159 zł. brutto  za każdą kolejną zmianę. Opłata ta nie będzie wliczana na poczet zakupów.

Projektant może zaproponować dodatkowe elementy ceramiki lub wyposażenia. Projektant w ramach usługi dokonuje obliczenia wszystkich elementów niezbędnych do realizacji projektu( Dotyczy to płytek ceramicznych. ). Za powyższe wyliczenia ilościowe Klient bierze współodpowiedzialność, akceptując przedstawiony projekt.

Projektant nie ponosi odpowiedzialności za jakikolwiek zmiany w projekcie dokonane przez Klienta samodzielnie, bez uzgodnienia ich z Projektantem.

Po zakończeniu prac nad projektem Klient otrzymuje wersję elektroniczną aranżacji pomieszczenia.

Pytania lub jakiekolwiek informacje odnośnie projektu  prosimy kierować na adres

sklep@opocznoplytki.plZespół
Opocznopłytki.pl

 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Ostatnia aktualizacja regulaminu: 01.01.2019 r.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl