Wczytuję dane...

Black & White Stargres

Stargres Black & White

Coraz częściej stosujemy płytki ceramiczne w salonie i  nie tylko. Obecne wzornictwo płytek odpowiada współczesnym trendom w projektowaniu wnętrz co pozwala na szersze zastosowanie tej okładziny.

Biel i Czerń w swojej istocie jest estetyczna i elegancka w kolekcji Black & White Sugar Lappato producenta Stargres może być wykorzystywana przy kreowaniu nowych pomieszczeń.

Płytka White Sugar Lappato i Black Sugar Lappato może na stałe wpisać się w kanony piękna.

Gres White Sugar Lappato i Black Sugar Lappato występuje w bardzo popularnym rozmiarze 60x60

Na plus trzeba przyjąć trwałość podłóg z gresu, z kolekcji Black & White i łatwość w utrzymaniu czystości. To również niezastąpiona podłoga dla posiadaczy psów.

Stargres White Sugar Lappato i Black Sugar Lappato posiada powierzchnię typu Lappato która nada elegancji pomieszczeniu , przy zastosowaniu gresu Stargres White Sugar Lappato i Black Sugar Lappato na podłodze lub też na ścianie. Można zastosować płytki White Sugar Lappato i Black Sugar Lappato w holu , salonie czy łazience. Produkt ten znajdzie też zastosowanie także w w gabinetach czy przychodniach oraz innych tego typu pomieszczeniach.

Produkt posiada właściwości mrozoodporne dzięki czemu może zostać wykorzystany na zewnątrz jako elewacja.

Płytki z Kolekcji Stargres White Sugar Lappato i Black Sugar Lappato mają wszechstronne zastosowanie i sprostają wymaganiom najbardziej oczekujących klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl