Wczytuję dane...

Taiga Stargres

Stargres Taiga

Piękna drewniana podłoga to luksus, który za sprawą płytek drewnopodobnych, Polskiego producenta firmy Stargres zagościł już w wielu domach.

Kolekcja Taiga, dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych :

Taiga Beige , Taiga Brown , Taiga Honey , Taiga Grey za sprawą bogatego usłojenia i niejednorodnego charakteru bardzo wiernie imituje prawdziwą deskę. Płytki w tym stylu sprawdzą się we wnętrzach w stylu rustykalnym, boho lub w nieco nowocześniejszych stylizacjach. Gres Taiga od firmy Stargres stworzy również niesamowitą kompozycję na tarasie. Płytki Taiga są mrozoodporne, trwałe i antypoślizgowe pokryją wymagającą powierzchnię. Kolekcja Taiga pasuje także do ogrodowych mebli, betonowej galanterii oraz innych elementów zewnętrznych takich jak donice czy kwiaty. Do klasycznych, utrzymanych w ciepłych barwach przestrzeni proponujemy kolekcję Stargres Taiga .

Bogata oferta kolorystyczna płytek gresowych Stargres Taiga oraz ich praktyczność i szeroki wybór rozmiarów płytek Taiga takich jak 15,5x62 , 31x62 oraz 30x120 sprawdzi się we wszystkich wnętrzach, począwszy od łazienki, kuchni , holu także do salonu czy sypialni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl