Wczytuję dane...

Cicogres

Planujesz zmianę aranżacji swojego mieszkania? Wybierz płytki Cicogres z oferty Opoczno Płytki. Jest to wyjątkowa kolekcja płytek wielkoformatowych, które przykuwają wzrok swoją elegancją i ponadczasowym pięknem. Sprawdź nasze propozycje i zmień wygląd swojego mieszkania!

Cicogres ceramika — gwarancja jakości

Hiszpańska firma Cicogres posiada ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji płytek. W związku z tym cechuje się znajomością najnowszych trendów. Wciąż stara się podnosić swoje kwalifikacje i doskonalić oferowane produkty, aby zaspokajać potrzeby klientów. Korzysta z nowoczesnego zaplecza i zaawansowanych procesów produkcyjnych. Dzięki temu stała się jedną z firm o największej widoczności na obecnej scenie. To doświadczenie pozwala przewidywać, że w przyszłości będzie podlegać ciągłej adaptacji do zmian. Wymaga to koncentracji wysiłków na innowacjach we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa. Dlatego też jest zobowiązana do oferowania coraz bardziej awangardowego i osobistego produktu.

Płytki gresowe Cicogres

W Opoczno Płytki dostępna jest kolekcja Cicogres Toscana i Cicogres Alsacia. Cechują się one wielkim formatem, więc idealnie nadają się do salonu, gdzie swoim stylem podkreślą nowoczesność pomieszczenia. Płytki Toscana to eleganckie kafle w różnych odcieniach szarości i beżu. Klasyczna kolorystyka sprawia, że pasują do różnych aranżacji. Poza tym ich ogromną zaletą jest to, że są mrozoodporne i rektyfikowane. Dlatego też nadają się do różnych pomieszczeń — można je wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

Z kolei importowane płytki Cicogres z serii Alsacia są inspirowane naturalnym surowcem. Ten niezwykle podobny do marmuru gres nadaje się salonu, łazienki i kuchni. Niesamowity design, jakim jest charakterystyczne użylenie i świeżość zachwyca swym ponadczasowym pięknem i elegancją.

Cicogres — cena

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztują płytki Cicogres, sklep z płytkami Opoczno Płytki oferuje je w przystępnych cenach. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze propozycje.

Znajdziesz u nas rozmaite płytki importowane takie jak np. płytki Cithe Tiles lub Codicer płytki.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl