Wczytuję dane...

Alaplana Ceramica

Planujesz remont? Jeśli zastanawiasz się, jakie płytki wybrać, idealnym rozwiązaniem jest Alaplana Ceramica. Uniwersalizm, minimalizm, nowoczesność i doskonała jakość — to cztery barwy brzmienia nazwy Alaplana stawiającej na wszechstronną ceramikę, która może być bazą każdej aranżacji. Jeżeli szukasz płytek o klasycznej stylistyce, Alaplana płytki z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Płytki ceramiczne hiszpańskie Alaplana

Płytki importowane Alaplana łączą w sobie zarówno prostotę, jak i elegancję. W propozycjach tego hiszpańskiego producenta nie znajdziesz intensywnych barw, ani nietypowego wzornictwa. Dominuje tu stonowana kolorystyka i subtelne zdobienie 3D. Delikatne, wąskie załamania i uwypuklenia przykuwają uwagę i sprawiają, że płytki Alaplana nabierają niezwykłej oryginalności.

Płytki Alaplana zachwycają przede wszystkim swoją barwą. Producent opiera się na uniwersalnych, ale jednocześnie ciepłych i pastelowych tonacjach beżu i szarości. Intensywniejsze, czekoladowe brązy są rzadkością, jednak i one niosą ze sobą minimalizm i spokój dzięki monochromatyczności i matowej powierzchni. To elementy, które poza barwą, są cechami charakterystycznymi dla marki Alaplana.

Płytki dekoracyjne Alaplana — niepowtarzalny styl

Te hiszpańskie płytki ceramiczne to połączenie klasycznego stylu i współczesnego minimalizmu. Nie znajdziesz tu bogatego zdobnictwa inspirowanego Dalekim Wschodem, florystyką czy też geometrycznymi wzorami. Jednak surowość kolorystyki płytek Alaplana sprawia, że z powodzeniem możesz je łączyć z ciepłym drewnem. W związku z tym mogą mieć zastosowanie w różnych pomieszczeniach. Dopasujesz je do każdego wnętrza — do salonu i kuchni, a także łazienki.

Płytki Alaplana — cena

Zastanawiasz się, ile kosztują płytki Alaplana? Cena za opakowanie to koszt nawet poniżej 100 zł. Wszystko jest uzależnione od rodzaju płytek i ich parametrów.

Nasz sklep z płytkami ma swojej ofercie nie tylko płytki ceramiczne Alaplana. Możemy także zaproponować stylowe Arcana płytki oraz luksusowe Argenta płytki.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl