Wczytuję dane...

Arcana

Arcana

Arcana płytki to importowane płytki ceramiczne, które są idealnym rozwiązaniem na urządzenie modnej, stylowej kuchni łazienki, hallu, lub salonu z nutką nowoczesności. Modny wzór lastriko na podłodze? Nie ma sprawy! Nowoczesne płytki Arcana nadadzą wnętrzom niebanalny charakter i będą doskonałą bazą do każdej aranżacji.

Arcana płytki ceramiczne importowane

Płytki Arcana cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko za granicami, ale również w Polsce. To rozwiązanie dla osób, które poszukują nieszablonowych rozwiązań. Wnętrza modernistyczne, boho, nowoczesne, w stylu art deco - to wszystko idealna przestrzeń na płytki Arcana. Produkty umieszczone w tej kategorii mają zróżnicowane rozmiary. Można kupić je w wersji na ścianę lub na podłogę. Płytki importowane Arcana nie są  rektyfikowane, co znacznie ułatwia ich układanie i co najważniejsze - oferuje wspaniałe efekty wizualne.

Płytki Arcana na ścianę i podłogę

Importowane płytki Arcana to luksusowy wybór na wykończenie stylowego wnętrza. W naszym sklepie dostępne są dwie kolekcje płytek Arcana. To linia STRACCIATELLA imitująca modne lastryko oraz ELBURG ARCANA w nowoczesne, monochromatyczne wzory. W naszej ofercie znajdziesz również inne płytki importowane. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych propozycji z naszego katalogu płytek online. Zobacz również:

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl