Wczytuję dane...

Keros

Planujesz remont? Zastanawiasz się, jakie płytki na podłogę wybrać? Keros płytki to idealne rozwiązanie. Dlaczego? Keros Ceramica oferuje nie tylko płytki dekoracyjne, ale także monochromatyczne propozycje. Pasują one do niemalże każdego stylu, więc są doskonałym wyborem podczas aranżacji wnętrz. Hiszpańska firma produkuje płytki w dwóch fabrykach — w Hiszpanii i Bułgarii. Dzięki temu otwiera się zarówno na Europę Środkową, jak i Wschodnią. Keros Ceramica wciąż zdobywa wiedzę na temat rynku płytek, co pozwala opracowywać jej nowoczesne produkty ceramiczne.

Hiszpańskie płytki ceramiczne Keros

Tu tradycja spotyka się z nowoczesnością, a przyszłość miesza z historią, tworząc idealną symbiozę w ceramice dekoracyjnej. Ceramiczne płytki Keros mają w sobie brawurę hiszpańskiego temperamentu zamkniętą w nieco łagodniejszej, surowej formie rodem z północnej Europy.

Hiszpański producent uwielbia bawić się wzornictwem i potrafi doskonale łączyć motywy marokańskie oraz dalekowschodnie z nowoczesną kreską, tworząc ciekawe płytki o intrygującym wzornictwie. Łączy w nich bogactwo całego dorobku europejskiego, czerpiąc garściami z kultury wielu krajów. Widać to także w stosowanych przez niego nazwach. Barcelona, London, Amalfi — to tylko niektóre z jego serii nawiązujące do popularnych miast.

Keros to płytki z dominującymi, mocnymi akcentami w ornamentyce. W kolorystyce przeważają jednak delikatne barwy ziemi. W naszej ofercie znajdziesz propozycje płytek w odcieniach brązu, beżu, ziemistej cegły i pastelowej zieleni. Dzięki różnorodnej kolorystyce płytki Keros stanowią doskonały element dekoracyjny nie przytłaczając wnętrza.

Keros płytki — cena

Jeśli decydujesz się na zakup płytek Keros, cena za opakowane to koszt poniżej 100 zł. Wszystko zależy od rodzaju płytek i ich parametrów. Są to m.in.:

  • - format,
  • - klasa ścieralności,
  • - mrozoodporność,
  • - rodzaj powierzchni.

Różnorodne wzornictwo, charakterystyczna ornamentyka i stonowane barwy sprawiają, że płytki Keros są doceniane przez ludzi niemal na całym świecie.

Nasz sklep z płytkami oferuje nie tylko płytki Keros. W asortymencie sklepu Opoczno Płytki znajdziesz produkty tylko sprawdzonych producentów. Możemy zaproponować Ci płytki krajowych dostawców oraz płytki importowane.

Pamesa płytki są idealne dla osób, które szukają płytek o nasyconych, pełnych radości barwach. Z kolei Narvati płytki to propozycja twardych płytek gresowych i delikatniejszej terakoty. Możesz wybrać zarówno wersję gładką, jak i o powierzchni strukturalnej.

Keros płytki — sklep Opoczno Płytki jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami. Z pewnością wybierzesz płytki odpowiednie dla Twojego domu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl