Wczytuję dane...

Codicer

Codicer

Szukasz nowoczesnych, bardzo modnych rozwiązań do swojego domu? Zobacz, co proponuje marka Codicer - płytki tego producenta spełniają najsurowsze wymagania nie tylko względem futurystycznego stylu, ale również wobec najwyższej jakości wykonania. Płytki importowane Codicer to wyroby jednej z najmłodszych firm w branży hiszpańskiej ceramiki. Mimo że Codicer Ceramica działa od 1995 roku, swoją konkurencję z dużo dłuższym stażem na rynku pozostawiła daleko w tyle. Zobacz, jakie propozycje zebraliśmy w tej kategorii.

Płytki Codicer - lastryko, lastriko, terrazzo, sztuczny kamień

Importowane płytki Codicer z naszej oferty to arcyciekawe, najmodniejsze wzory na rynku. Na szczególną uwagę zasługują płytki z ultramodnym wzorem lastryko (inaczej terazzo). Wzór to gładka betonowa masa z zawartością kamiennego kruszywa - efektem takiego zabiegu są estetyczne, jakby zatopione elementy kamieni, najczęściej o ciemniejszej barwie, które doskonale wpisują się w industrialne i nowoczesne aranżacje.

Codicer Ceramica - hiszpańskie działa sztuki

Planujesz gustownie i stylowo urządzić swoja przestrzeń? Zobacz, jakie kolekcje Codicer zebraliśmy w tej kategorii. Arte White, Basic Black, Basic White, Sonar Dark, Sonar Marfil… To tylko kilka z propozycji producenta, które znajdziesz w naszym sklepie. Proponujemy atrakcyjne ceny i duży wybór płytek Codicer. W naszej ofercie znajdziesz również inne płytki importowane. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych propozycji z naszego katalogu płytek online. Zobacz również:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl