Wczytuję dane...

Ceracasa

Ceracasa
Hiszpańskie płytki ceramiczne od firmy Ceracasa słyną z wysokiej jakości wykonania oraz bardzo dużej trwałości. Firma została założona już ponad 30 lat temu i od tego czasu jest uznawana za jednego z najlepszych producentów płytek w tym kraju.

Ceracasa ma w swojej ofercie płytkigresy oraz kafle porcelanowe, białe oraz różnokolorowe. Producent proponuje też ciekawe wzory, na przykład matowe czy też udające cement, do wykończenia domów. W ofercie znajdziemy także drewniane panele podłogowe, również takie z oryginalnymi wzorami czy detalami. Ciekawym rozwiązaniem są też hiszpańskie płytki ceramiczne Ceracasa o wysokim połysku - dostaniemy je w aż czternastu różnych wersjach. Będą idealne do luksusowych wnętrz w nieco bardziej klasycznym stylu.

Jednak na które produkty od Ceracasy byśmy się nie zdecydowali, to możemy być pewni, że będą one bardzo wysokiej jakości oraz o bardzo małej ścieralności. Kolejnym ich atuty to mrozoodporność oraz rozwiązania antypoślizgowe. Są więc polecane tym, którzy cenią dobry design, ale zwracają też uwagę na praktyczne właściwości. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl